Strony www

Nowoczesna strona www powinna być w pełni użyteczna, przejrzysta, unikatowa i łatwa w obsłudze. Na podstawie wrażenia uzyskanego w ciągu kilku pierwszych sekund, użytkownik podejmuje decyzję, czy chce skorzystać z oferty konkretnej firmy. Wyróżnij się i zbuduj rozpoznawalność swojej marki.

O tym, że Internet daje ogromne możliwości, wiemy chyba wszyscy. Według badań, dostęp do sieci ma około 4 miliardów ludzi. Czyli niemalże co druga osoba na świcie korzysta z Internetu w celu uzyskiwania informacji, robienia zakupów, pracy czy nauki. Nic więc dziwnego, że na przedsiębiorców spada obowiązek zadbania o stronę www swojego biznesu. Internet jest ogromnym źródłem potencjalnych klientów, dlatego też posiadanie atrakcyjnej strony internetowej, przedstawiającej ofertę marki to najkrótsza droga do tego, aby pozyskać nowych nabywców, zwiększyć ruch oraz zwiększyć zyski ze sprzedaży. Internauci są dosłownie zalewani agresywnymi reklamami czy stronami oferującymi kiepskiej jakości produkty lub nierzetelne informacje. Dobrze wykonana, estetyczna i przemyślana strona www jest tym, czego potrzebuje każda marka,dążąca do tego, by odnieść sukces w sieci.

Jak wyglądają nasze działania w zakresie projektowania stron www?

 • Zaprosimy Cię na kawę, przy której omówimy charakter Twojej pracy, jej cel oraz Twoje oczekiwania. Każda współpraca to wyzwanie, któremu chcemy sprostać, dlatego istotnym dla nas jest, by dobrze poznać Twoją markę oraz grupę, do której kierujesz swoją ofertę. Wysłuchamy Twoich pomysłów oraz określimy ramy czasowe realizacji projektu.
 • Zrobimy burzę mózgów - dokładnie przeanalizujemy Twoją koncepcję, zapoznamy się z Twoim biznesem i i stworzymy koncept całego projektu. Doszlifujemy go i przedstawimy Ci naszą interpretację Twojej przyszłej strony www. Damy Ci czas na zapoznanie się z projektem i zachęcimy do podzielenia się spostrzeżeniami dotyczącymi wyglądy, kolorystyki czy układu strony.
 • Dostaniemy akcept? Zaczniemy działać! Jeśli nasza koncepcja Ci się spodoba, dopniemy wszystkie formalne kwestie i przystąpimy do tworzenia projektu Twojej strony www. Stworzymy grafikę, wybierzemy kolorystykę i funkcje oraz treści. Wszystko zgodnie z ustalonymi wcześniej wytycznymi. Oczywiście, będziesz na bieżąco.
 • Nadal jest ok? No to działamy dalej. Po zakończeniu projektu, pozostawimy go Twojej ocenie. Po uzyskaniu akceptacji, rozpoczniemy pracę nad stworzeniem wersji roboczej strony. Skonfigurujemy system administrowania treścią, co pozwoli na samodzielne zarządzenie oraz modyfikację modułów strony.
 • Przeprowadzimy szereg testów - zaprojektowaną dla Ciebie stronę prześwietlimy pod każdym możliwym kątem. Sprawdzimy jej funkcje oraz poprawność działania w różnych przeglądarkach oraz urządzeniach mobilnych. Jeśli nasi spece nie będą mieli zastrzeżeń, wrzucimy stronę na serwer testowy i z dumą zaprezentujemy nasze dzieło w pełnej okazałości.
 • Wisienka na torcie czyli finalizacja - jeśli nasza - Twoja strona www uzyska pełną akceptację, a jej funkcje będą działać poprawnie, umieścimy ją na serwerze docelowym. Od tego momentu witryna będzie dostępna dla wszystkich internautów. Nasi klienci są dla nas najważniejsi, dlatego też każdy z nich może liczyć na pełne wsparcie techniczne w ciągu roku od uruchomienia strony www. Dla Twojej wygody możemy także przeprowadzić szkolenie z zarządzania serwisem. Oczywiście, odbywa się to przy, wspomnianej wcześniej, pysznej kawie.

Dlaczego nasze strony są wyjątkowe?

 • Dążymy do tego, by tworzyć strony intuicyjne i proste w obsłudze. Sami jesteśmy internautami i wiemy, że mało przejrzyste witryny przepełnione treściami, produktami i niepotrzebnymi funkcjami mogą skutecznie zniechęcić. To jest jeden z tych przykładów, kiedy mniej znaczy więcej.
 •  Chcemy by były proste w obsłudze zarówno dla klienta, jak i dla Ciebie. Nasze projekty opierają się na systemie CMS, służącemu administrowaniu treściami umieszczonymi na stronie. Jego największą zaletą jest łatwy w obsłudze, ale zaawansowany panel, który umożliwia dokonywanie modyfikacji bez konieczności posiadania żadnej wiedzy tajemnej.
 •  Są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi. Kto z nas nie korzysta ze smartfona czy tabletu? No właśnie. Dlatego też niezwykle istotnym jest, by strona www była w pełni responsywna. Dzięki temu trafisz do znacznie większego grona odbiorców.
 • Są dostępne dla wszystkich. Tak, dbamy o każdego użytkownika Internetu. Mając na względzie to, że wielu Twoich potencjalnych klientów może zmagać się z niepełnosprawnościami, nasze realizacje powstają w oparciu o standard WCAG 2.1.
 • Jesteśmy kreatywni i oryginalni. A nasze strony to świetnie odzwierciedlają. Lubimy rzeczy ładne i takie też są nasze projekty. Estetyka i profesjonalizm strony www zaakcentuje charakter Twojego biznesu, wyróżni Cię na tle konkurencji i pomoże zbudować wiarygodność.

W Softnetium, miarą naszego sukcesu jest Twoje zadowolenie oraz osiągnięte wyniki. Każdy klient i każdy projekt to całkowicie indywidualne historie, które traktujemy w kategorii wyzwań. Na każdym etapie realizacji będziemy utrzymywać kontakt (po jej zakończeniu również) tak, byś miał wgląd w działania, które aktualnie będziemy prowadzić. Chcemy stworzyć coś więcej niż relację czysto biznesową, która zakończy się po zrealizowaniu projektu. Sprawdź. Chętnie stworzymy Twoją wymarzoną stronę www.