Sklepy internetowe

Ponad 90% polskich użytkowników Internetu dokonuje zakupów w sieci. Tak duże zainteresowanie sprawia, że sklepów internetowych z roku na rok przybywa, a branża e-commerce uznawana jest jako najbardziej konkurencyjna gałąź gospodarki. Badania jednoznacznie potwierdzają, że przyszłość sklepów online rysuje się bardzo obiecująco. Jeśli więc masz pomysł na biznes w sieci - załóż swój własny sklep internetowy. 

"Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych od ponad 14 lat. Każdy projekt oparty jest na naszym autorskim systemie CMS, który nieustannie rozwijamy. Tworzone przez nas sklepy możemy zintegrować  z każdym zewnętrznym systemem z API. Dzięki temu możesz wygodnie obsługiwać w jednym panelu wiele narzędzi."

Dlaczego warto prowadzić sklep internetowy?

Oferujemy naszym klientom profesjonalne sklepy internetowe, zgodne z najnowszymi trendami i potrzebami danej branży. Podczas naszej wieloletniej działalności mieliśmy przyjemność współpracować zarówno z tymi firmami, które dopiero stawiały swoje pierwsze kroki w handlu online, jak również z przedsiębiorcami z dużym doświadczeniem. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby utworzony przez nas sklep był funkcjonalny, a nawigacja i poruszanie się pomiędzy poszczególnymi modułami było dla użytkowników proste i intuicyjne. Ponadto, zaprojektowany przez nas sklep to duże korzyści dla twojego biznesu, ponieważ:

  • jest otwarty 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę, dzięki czemu może stale generować dla ciebie zyski,
  • posiada nieograniczony zasięg, dlatego możesz sprzedawać swoje produkty klientom z całej Polski, a nawet z całego świata,
  • oferuje nieograniczoną obsługę, dzięki czemu w jednym czasie zakupu może dokonywać dowolna liczba klientów,
  • redukuje koszty, ponieważ nie musisz opłacać wynajęcia powierzchni sprzedażowej, a także zatrudniać sprzedawców,
  • zapewnia kontrolę działań promocyjnych sprawiając, że sam możesz decydować o tym, do kogo będą docierać przekazy reklamowe informujące o twoim sklepie.

Jak wygląda współpraca z nami?

Analiza i strategia

To etap, który ma ogromne znaczenie dla wszystkich przyszłych działań. Musimy przeprowadzić kompleksową analizę potrzeb i oczekiwań klienta, aby przygotowany przez nas sklep mógł odnieść sukces. Chcemy poznać twoje cele biznesowe oraz mocne strony działalności. Ważne są również dla nas informacje na temat tego kim jest grupa docelowa, do której kierujesz ofertę. To wszystko pozwoli sformułować strategię według której będziemy podstępować w kolejnych etapach.

Projektowanie UX

Przystępujemy do projektowania sklepu internetowego, przestrzegając zasad UX. Dbamy o to, aby przygotowany przez nas sklep zapewniał wysoką użyteczność i odpowiednią funkcjonalność. Dzięki temu będzie przyjazny dla użytkowników - czyli twoich potencjalnych klientów. 

Szata graficzna

Atrakcyjna i unikatowa szata graficzna to nie tylko sposób na przyciągnięcie uwagi odbiorcy. Grafika spójna z identyfikacją wizualną firmy pozwala budować wizerunek, a także łatwiej zapadać klientom w pamięć. 

System CMS

Zarządzanie sklepem nie musi być wcale skomplikowane. Wystarczy do tego jedynie odpowiedni panel, który zapewni administratorowi sklepu dostęp do wszystkich funkcjonalności oraz możliwość bieżącej aktualizacji oferty. 

Integracja z oprogramowaniem

Tworzymy sklepy internetowe, które możemy zintegrować z oprogramowaniem magazynowym, systemami obsługi finansowej oraz płatnościami online. Zapewnia to płynny przepływ danych w całym przedsiębiorstwie. 

Optymalizacja

Tworzymy sklepy internetowe, które są w pełni zoptymalizowane pod wyszukiwarki, czyli wolne od błędów i niezgodności, dzięki czemu twoje przyszłe działania w ramach promocji będą mogły przynosić lepsze efekty.