Optymalizacja SEO

Chcesz z większą skutecznością promować lub pozycjonować swoją stronę www? Zamów optymalizację SEO w Softnetium. Znajdziemy i naprawimy błędy, dzięki czemu twoje przyszłe działania promocyjne zapewnią ci lepsze efekty. 


Nawet najlepsza kampania promocyjna lub strategia pozycjonowania może nie przynieść poprawy widoczności twojej strony w wynikach wyszukiwania, jeśli witryna funkcjonuje niezgodnie z wytycznymi Google. Przeprowadzony przez nas audyt pomoże ustalić, gdzie leży problem, który w następnej kolejności usuniemy i wdrożymy odpowiednie zalecenia, powalające wykorzystać 100% potencjału twojej strony www.

Na czym polega optymalizacja SEO?

Optymalizacja strony pod kątem SEO, to jeden z najważniejszych kroków do tego, aby pozycjonować skutecznie. Tylko poprawnie funkcjonująca strona, która jest zgodna z wytycznymi Google może zostać uznana przez indeksujące ją roboty jako wartościowa i zyskać wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Dodatkowo taka witryna jest bardziej atrakcyjna dla samych użytkowników, dzięki czemu są oni skłonni pozostać na niej dłużej i okazać zainteresowanie ofertą. Wykonując optymalizację SEO, należy dostosować stronę www lub sklep internetowy do standardów Google i pozwolić na łatwe odnalezienie serwisu na słowa kluczowe. Dzięki temu temu trafi na niego większa liczba internautów, w tym również potencjalnych klientów. 

Zastanawiasz się czy warto zamówić optymalizację? Sprawdź jakie korzyści dzięki temu zyskasz!

  • Dzięki optymalizacji SEO pozbędziesz się błędów, przez które efektywność twojej strony jest niższa
  • Twoja strona stanie się bardziej wiarygodna i wartościowa dla Google
  • Szybkość ładowania witryny ulegnie poprawie
  • Stronę łatwiej będzie można odnaleźć w wyszukiwarce za pomocą słów kluczowych
  • Zyskasz większą liczbę wartościowych odwiedzin

Jak wykonujemy optymalizację SEO w Softnetium?

W ramach optymalizacji sprawdzamy wszystkie elementy strony takie jak treść, badając czy jest unikalna i nieskopiowana z innych serwisów oraz czy nasycenie słowami kluczowymi jest odpowiednie. Sprawdzamy także elementy graficzne zarówno na stronie głównej, jak też na na każdej pojedynczej podstronie. Optymalizujemy kod HTML, aby polepszyć funkcjonalność witryny, poprawiamy także jej nawigację. układ menu i szybkość ładowania. Wykonując optymalizację SEO pozwalamy, aby twoja strona mogła nie tylko cieszyć się lepszym autorytetem wśród robotów Google, ale także by była bardziej użyteczna dla przeglądających ją osób. Proces optymalizacji przebiega w następujących etapach: 

  1.  Przeprowadzamy analizę potrzeb klienta, aby poznać jego oczekiwania i wymagania co do strony.
  2.  Wykonujemy profesjonalny audyt SEO, z którego generujemy raport i przedstawiamy klientowi.
  3.  Sporządzamy wycenę zalecanych w ramach optymalizacji działań.
  4.  Po akceptacji przez klienta wprowadzamy zmiany, a w przypadku jej braku tworzymy dokumentację dla programistów.
  5.  Monitorujemy, czy wdrożone usprawnienia działają prawidłowo, a w przypadku niezgodności wykonujemy poprawki.