Link building

Czym jest link building i dlaczego twoja strona go potrzebuje?

Jednym z najważniejszych działań, które pracują na poprawę widoczności twojej strony w Google jest link building, czyli pozyskiwanie linków. Odbywa się to poprzez zamieszczanie na stronach zewnętrznych informacji, artykułów oraz innych treści zawierających link kierujący do twojej witryny. Link building może odbywać się w wielu miejscach w sieci. Najpopularniejsze z nich to blogi, katalogi firm, fora dyskusyjne oraz inne miejsca, w których przebywa twoja grupa docelowa.

Skuteczne linkowanie w Softnetium

Skuteczne pozycjonowanie może odbyć się tylko wtedy, gdy pozyskujemy linki ze stron o wysokiej jakości, które cieszą się dużym zaufaniem i autorytetem dla Google. Stosujemy wyłącznie bezpieczne i sprawdzone metody link buildingu, dzięki czemu żadna z pozycjonowanych przez nas stron nie otrzymała nigdy kary od Google. Wykorzystujemy nie tylko nasza wiedzę z zakresu SEO, ale również w dziedzinie marketingu internetowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom skuteczne rezultaty. Nasi specjaliści od link buildingu wykonają szczegółową analizę, wybiorą serwisy o wysokim profilu zaufania i opakują linki w wartościową i unikalną treść. 

Jak możemy pomóc twojej stronie osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarce?

W naszej działalności przestrzegamy zasad, które pozwalają zachować najwyższą skuteczność:
Wysoka jakość - wielu osobom pozycjonowanie wciąż kojarzy się z czasami, gdy osiągnięcie wysokiej pozycji odbywało się poprzez pozyskiwanie linków skąd tylko się da. W Softnetium nie stosujemy takich praktyk. Odnośniki zamieszczamy wyłącznie w wartościowych, wiarygodnych i tematycznie powiązanych miejscach. Google znacznie bardziej doceni linki pozyskane z kilku zaufanych domen niż z kilkunastu stron niskiej jakości.
Naturalność - spamowanie linkami na forach i blogach nie przekona do twojej strony ani twoich odbiorców, ani robotów Google. Dbamy więc o to, aby linki które zamieszczamy na stronach wkomponowane były w unikalną i wartościową treść.
Zróżnicowanie - korzystamy z różnych źródeł linkowania i dbamy o zachowanie zmiennego tempa pozyskiwania linków, ponieważ przyrost dużej liczby linków jednym czasie lub z tej samej witryny jest zbyt ryzykowny.

Link building w Softnetium prowadzimy wielowymiarowo. Korzystamy z różnego typu stron, jednak zawsze stawiamy na jakość. Niezależnie od tego czy dodajemy link na forum czy w artykule na blogu, dbamy o to skąd jak wygląda i skąd pochodzi. Na bieżąco monitorujemy nasze działania i sprawdzamy czy przynoszą oczekiwane efekty. Dzięki dokładnie zaplanowanej i opracowanej strategii, budujemy dla ciebie silne zaplecze linków, które zwiększają zaufanie Google do twojej strony i sprawiają, że jej pozycja w wynikach wyszukiwania ulega poprawie.

Jakie korzyści oferuje link building?

  • Wzrost pozycji w wyszukiwarce
  • Większy ruch na stronie www
  • Wzrost zainteresowania twoją ofertą
  • Większy zysk ze sprzedaży
  • Pozytywny wizerunek i większe zaufanie do twojej marki
  • Poprawa reputacji twojej strony w Google