Audyt SEO

Audyt SEO jest szczegółową analizą strony internetowej. W ramach tej procedury sprawdzamy poprawność budowy witryny, stan indeksowania, historię oraz słowa kluczowe. Analizujemy wszystkie obszary strony,  w tym grafikę, materiały video, strukturę linków i wiele innych elementów serwisu, w celu znalezienia ewentualnych niezgodności i błędów. Dzięki dokładnej analizie SEO twojej strony www, możesz odkryć jej niewykorzystywany potencjał i poznać, które z obszarów wymagają poprawy. Po przeprowadzeniu audytu otrzymasz przygotowaną przez nas strategię SEO, która pomoże w rozwijaniu twojego biznesu.

Podstawą wszelkich działań promocyjnych w sieci jest dobrze funkcjonująca, wartościowa strona www. Przeprowadzenie audytu SEO i wdrożenie rekomendowanych zmian jest więc niezbędnym krokiem do tego, aby pozycjonowanie i reklama twojej strony były skuteczniejsze.

Współpraca z Softnetium przebiega według następujących kroków:

  1. Dokonujemy ustaleń w zakresie audytu odpowiednio do potrzeb i oczekiwań klienta. Ustalamy, czy audyt obejmie całą witrynę, włącznie z wszystkimi podstronami, czy jedynie jej wybranie elementy.
  2. Tworzymy kosztorys audytu SEO. Dokonujemy dokładnej wyceny i przekazujemy ją do wglądu klientowi.
  3. Realizujemy audyt SEO. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami poddajemy analizie całą stronę lub wyłącznie jej część. Dla wykrytych podczas analizy błędów lub braków na stronie www, przygotowujemy zalecane rozwiązania, które należy wdrożyć, aby strona działała poprawnie.
  4. Wyceniamy optymalizację, tworząc szacunkowy kosztorys obejmujący wprowadzenie zmian na stronie. Następnie przekazujemy go klientowi do zapoznania się. Klient, który decyduje się na usługę audytu SEO, nie jest zobligowany do wykonania optymalizacji przez nas i może zlecić ją innej firmie.

Dlaczego warto zamówić audyt SEO?

  • Umożliwia wykrycie błędów na stronie

Osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania może być bardzo trudne, a czasem nawet niemożliwe, jeśli strona www została zaprojektowana w niewłaściwy sposób. Audyt SEO pomoże zidentyfikować problem oraz znaleźć optymalne rozwiązanie, które pomoże go wyeliminować.

  • Otrzymujesz szczegółowy raport

Tworzymy dla klientów unikalne raporty, które szczegółowo wskazują, jakie elementy na stronie wymagają poprawy. Raport zapewnia ci przejrzysty wgląd w stan strony oraz zawiera wytyczne, jakie należy wdrożyć, aby poprawić jej sytuację.

  • Jest wstępem do pozycjonowania strony

Audyt to pierwszy krok do tego, aby skutecznie pozycjonować stronę oraz realizować inne działania promocyjne. Jeśli rozważasz wiec wybór usługi pozycjonowania, bądź chcesz promować witrynę poprzez kampanię Google Ads, wykonanie audytu SEO będzie świetnym rozwiązaniem.

Profesjonalny audyt SEO jest w stanie wykryć wszystkie błędy i braki, przez które strona www lub sklep internetowy nie wykorzystuje w pełni swoje go potencjału. Dzięki tej usłudze otrzymujesz również klarowne i szczegółowe informacje dotyczące obecnego stanu strony. Poznajesz dzięki temu jej mocne strony i obszary, które wymagają wprowadzenia zmian.