Pozycjonowanie

Chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej? Zadbaj o jej widoczność w wynikach wyszukiwania. Decydując się na pozycjonowanie w Softnetium sprawisz, że twoja strona www lub sklep internetowy będzie wyświetlać się nawet na pierwszej pozycji w wynikach Google.

Dlaczego wysoka pozycja w Google jest tak ważna?

Obecnie z wyszukiwarki Google korzysta aż 97 proc. polskich użytkowników sieci. Kierują oni do niej swoje zapytania, poszukując konkretnych informacji, a także ofert. W odpowiedzi otrzymują wygenerowane przez wyszukiwarkę wyniki. Użytkownicy najczęściej odwiedzają strony z kilku czołowych pozycji. Na kolejne witryny zaglądają tylko wtedy, gdy wcześniejsze nie dostarczą im satysfakcjonujących informacji. Na dalsze strony z wynikami wyszukiwania zwracają uwagę już tylko pojedyncze osoby, którym bardzo zależy na zgłębieniu danej tematyki. Jeśli chcesz więc zadbać o to, aby twoja strona www była chętnie odwiedzana przez użytkowników, a twoja oferta cieszyła się większym zainteresowaniem, musisz zadbać o dobrą widoczność w wynikach wyszukiwania Google. 

Pozycjonując w skuteczny sposób stronę lub sklep internetowy, dbasz nie tylko o to, by zwiększyć ilość odwiedzin. Z wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania płynie również wiele innych korzyści. Firma, której strona znajduje się na szczycie, jest odbierana przez internautów jako lider w swojej branży. Dzięki temu wrasta jej wiarygodność i poziom zaufania odbiorców.

Pozycjonowanie w Softnetium - jak działamy?

Pozycjonowanie to proces długofalowy, na który składa się zarówno ogólna wiedza z tego zakresu, jak też orientacja w zmieniających się stale algorytmach i wytycznych Google. Każda witryna wymaga od nas dokładnej analizy słów kluczowych, na które będzie pozycjonowana dana witryna. Aby zadbać o najwyższą jakość usług, zawsze koncentrujemy się na potrzebach naszego klienta i jego celach biznesowych. Dzięki temu możemy opracować najlepszą strategię w odpowiedzi na indywidualne oczekiwania. 

W pozycjonowaniu wykorzystujemy wyłącznie zaufane i skuteczne metody. W ten sposób osiągamy świetne efekty, a pozycjonowane przez nas strony nigdy nie otrzymują kar, ani filtrów od Google.

Czym się zajmujemy?

Pozycjonowanie sklepów internetowych - dobra widoczność w wynikach wyszukiwania to jeden ze skuteczniejszych sposobów na wypromowanie działalności związanej ze sprzedażą on-line. Decydując się na pozycjonowanie sklepu internetowego zyskujesz następujące korzyści:

 • umacniasz swoją pozycję wśród konkurencji,
 • zwiększasz liczbę odwiedzających,
 • przyczyniasz się do wzrostu konwersji.

Pozycjonowanie szerokie - dla firm, które chcą dotrzeć do grupy odbiorców zdecydowanych na zakup, polecamy właśnie ten rodzaj pozycjonowania. Ruch pozyskany z długich fraz to większe prawdopodobieństwo transakcji. Stosując pozycjonowanie szerokie, zyskujesz takie korzyści jak:

 • pozyskujesz wartościowy ruch,
 • docierasz skuteczniej do docelowej grupy odbiorców,
 • zwiększasz konwersję. 

Pozycjonowanie lokalne - rekomendujemy je firmom, których działalność koncentruje się wyłącznie lub głównie na danym regionie. Dzięki temu narzędziu, można osiągnąć skuteczne efekty niższym kosztem niż poprzez pozycjonowanie ogólne w całym kraju. Korzyści, jakie zyskujesz z pozycjonowania lokalnego to:

 • skuteczniej docierasz z ofertą do grupy docelowej,
 • budujesz większe zainteresowanie swoją ofertą,
 • zwiększasz przewagę konkurencyjną na lokalnym rynku.

Optymalizacja SEO - błędy oraz nieprawidłowości na stronie zdarzają się bardzo często i sprawiają, że podejmowane działania w zakresie pozycjonowania lub innych kampanii marketingowych nie są w pełni skuteczne. W celu wyeliminowania wszelkich niezgodności, które obniżają potencjał twojej strony www lub sklepu online, proponujemy optymalizację SEO. Korzyści, jakie w wyniku jej zastosowania uzyskasz to:

 • poprawisz pozycję witryny w wynikach wyszukiwania,
 • zyskasz większe zaufanie Google,
 • poprawisz efektywność przyszłych działań promocyjnych.

Link building - pozyskiwanie linków z serwisów cieszących się dobrą opinią Google to jedno z najważniejszych narzędzi pozycjonowania. Zaufany profil linków nie tylko poprawia widoczność strony w wyszukiwarce, ale również buduje jej autorytet wśród robotów Google. Korzyści, jakie zyskasz decydując się na link building to:

 • zwiększysz ruch na stronie www,
 • zyskasz zaufanie Google,
 • zbudujesz silną i wiarygodną markę.

Wyciąganie strony z filtra Google - czasem zdarza się, że w wyniku nieprzestrzegania wytycznych Google, strona zostaje obciążona filtrem. W takiej sytuacji pomagamy zdiagnozować przyczynę i naprawić problem. Specjalizujemy się zarówno w usuwaniu filtrów ręcznych i algorytmicznych. Korzyści, jakie zyskasz dzięki naszej pomocy w wyciąganiu strony z filtra Google to:

 • poprawisz swoją pozycję w wynikach wyszukiwania,
 • zwiększysz zaufanie Google do twojej witryny,
 • poprawisz ruch na stronie.

Audyt SEO - skuteczne pozycjonowanie wymaga odpowiednich przygotowań. Pierwszym krokiem jest dokładna analiza, która pomoże wykryć błędy i nieprawidłowości wymagające optymalizacji. Korzyści jakie oferuje audyt SEO:

 • poznasz mocne i słabe strony swojej witryny,
 • zweryfikujesz, czy strona działa poprawnie i jest wolna od błędów,
 • otrzymasz wytyczne do optymalizacji.