Grafika

Jednym z kluczowym czynników mających wpływ na wybór oferty przez klienta jest prezentacja graficzna firmy. Właśnie dlatego w Softnetium zajmujemy się grafiką, tworząc profesjonalne i unikalne projekty, które pozwalają naszym klientom wyróżnić się wśród konkurencji. 

Użytkownicy sieci to głównie wzrokowcy, dlatego tym co w pierwszej kolejności przyciąga ich uwagę jest wygląd witryny. Jeśli chcesz pozyskać nowych klientów, twoja strona www musi być dostosowana do najnowszych standardów i wyróżniać się wśród konkurencji. 

W Softnetium oferujemy kompleksowe usługi w dziedzinie grafiki. Tworzymy profesjonalne i unikalne realizacje, które pomagają w rozwijaniu biznesu. Na potrzeby naszych klientów możemy zaprojektować indywidualną identyfikację wizualną firmy, materiały reklamowe oraz materiały do druku. Nasi graficy dysponują dużymi umiejętnościami, a także znajomością najnowszych trendów w branży, dzięki czemu mogą przygotować projekty na najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, w trakcie którego nauczyliśmy się nieszablonowego podejścia, dzięki czemu możemy proponować naszym klientom oryginalne koncepcje. 

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna
Jednym z podstawowych elementów w kreowaniu wizerunku marki jest identyfikacja wizualna. Opiera się ona nie tylko na projektach graficznych. Jest to wynik odpowiedniej, przemyślanej strategii, która pozwala zaistnieć w świadomości odbiorców. Oferujemy naszym klientom fachową pomoc w budowaniu identyfikacji wizualnej, która zwiększy rozpoznawalność marki i poprawi ich konkurencyjność.

Logo
Logo to symbol, który pozwala firmie zapisać się w świadomości odbiorców. Powinno nie tylko wyróżniać markę wśród konkurencji. Ważne jest również, aby było estetyczne i czytelne, a także nawiązywało do rodzaju twojej działalności. Możemy zaprojektować dla twojej działalności nowe logo, jak również odświeżyć dotychczasowe, aby dostosować je do aktualnych trendów.

DTP
Każda firma, która chce pozyskać nowych klientów, potrzebuje dobrej reklamy. Skutecznym narzędziem promocji są materiały reklamowe. Możemy zaprojektować i przygotować dla ciebie ulotki, foldery, plakaty i wiele innych. Współpracujemy z drukarniami, dzięki czemu możemy dostarczyć gotowe materiały w najwyższej jakości.

Web design
Obecnie trudno sobie wyobrazić prowadzenie biznesu bez własnej strony internetowej. To wizytówka, która pozwala potencjalnym klientom dotrzeć do twojej oferty. Wygląd strony również wpływa na to, czy klient zainteresuje się twoją ofertą. Projektujemy grafikę dla różnych stron. Zajmujemy się zarówno witrynami typu one page, jak również rozbudowanymi serwisami i sklepami internetowymi.

Realizujemy elementy identyfikacji wizualnej, unikalne szaty graficzne dla stron www i materiały drukowane, które pozwolą zbudować siłę twojej marki i wykorzystać pełen potencjał twojej oferty

W Softnetium opracowujemy materiały dla różnych klientów. Posiadamy doświadczenie we współpracy z firmami z różnych branż, a wielu z nich zdecydowało się na regularną współpracę z nami. Za każdym razem działamy w taki sposób, aby spełnić wymagania naszych klientów i zaskoczyć ich naszym nieszablonowym podejściem do grafiki. Rozwijamy się zarówno w kierunku najnowszych trendów, jak też nowoczesnej technologii projektowania graficznego. Nasze realizacje są tworzone indywidualnie na potrzeby każdego z klientów.